Podsumowanie urodzin gabinetu

To już 3 lata odkąd istnieje Koncepcja Piękna.

W tym roku świętowaliśmy razem przez cały miesiąc. Bardzo chętnie korzystaliście z promocyjnych usług między innymi na mikrodermabrazję, kwasy, mezoterapię igłową jak również falę radiową i nasz jak i Wasz ulubiony zabieg Re-balancing od Thalgo.

 

 

Dzień otwarty który odbył się 15 września okazał się strzałem w dziesiątkę, a frekwencja przerosła moje oczekiwania. Każda z Pań jak i Panów skorzystali w tym dniu z usług z 30% rabatem oraz otrzymali upominek na zakończenie wizyty. 

Wraz z upływem miesiąca urodzinowego w gabinecie pojawi się kilka zmian, przede wszystkim zmianie ulegną godziny pracy gabinetu oraz zakres usług, które będę wykonywać. Kosmetologia jest szeroką dziedziną, która łączy w sobie wiele specjalizacji, dlatego wybrałam dla siebie drogę w której najbardziej się spełniam i która w codziennej pracy przynosi mi najwięcej radości, czyli spersonalizowane terapie zabiegowe na twarz, szyję oraz dekolt. Dlatego od października zapraszam na konsultacje kosmetologiczne, spersonalizowane terapie zabiegowe oraz indywidualnie dobraną pielęgnację domową. 

 

 

Zakres naszych usług się nie pomniejszy, wręcz przeciwnie pojawią się nowe usługi, a co za tym idzie będziemy powiększać zespół naszych specjalistów. Chcę stworzyć miejsce w którym kompleksowo będą mogły zadbać o siebie Panie jaki i Panowie, dlatego zachęcam do śledzenia naszych profili na https://www.instagram.com/koncepcja_piekna/ jak również https://www.facebook.com/koncepcjapieknakatarzynagorajewska gdzie na bieżąco dodajemy informacje odnośnie gabinetu. 

Koncepcja Piękna jest spełnieniem moich marzeń i dlatego cały czas dążę do rozwoju gabinetu, szkoleń czy wprowadzaniu nowych zabiegów, a o nich dowiecie się z kolejnego wpisu.

 

Dziękuję, że jesteś.

Katarzyna Górajewska-Sitek

Recommended Posts

Leave a Comment