3 urodziny gabinetu

Początek września to dla mnie wyjątkowy czas, to dokładnie trzy lata temu otworzyłam gabinet. Powstał on z pasji do kosmetologii oraz chęci stworzenia czegoś swojego. 

Te trzy lata przyniosły wiele niespodzianek, nieoczekiwanych sukcesów, ale również spowolnienia przez wybuch pandemii. Dlatego tym bardziej jestem dumna z tego miejsca. Ciągle się zmienia, rozwija. Staram się, aby jakość usług była na coraz wyższym poziomie, wprowadzam nowe zabiegi, nowe marki kosmetyków. 

 

 

Z racji, że jest to dla mnie tak ważne wydarzenie postanowiłam świętować urodziny gabinetu przez cały miesiąc.

Zapraszam Cię do świętowania razem ze mną. Przygotowałam specjalną ofertę na 3 urodziny salonu.

15 września odbędzie się dzień otwarty, podczas którego będziesz mogła skorzystać z zabiegów na twarz, szyję i dekolt z 30% rabatem (laseroterapia nie jest objęta promocją), dodatkowo otrzymasz wyjątkowy prezent z dobraną ampułką do pielęgnacji domowej, świecą, zestawem próbek kremów oraz firmową torbą na zakupy. 

 

Dodatkowo w każdym tygodniu możesz skorzystać z innej promocji na zabiegi:

  • 1-4 września – Re-Balancing Thalgo zabieg z mikronizowaną algą w cenie 150 zł oszczędzasz 40 zł 
  • 6-11 września – seria 5 zabiegów fali radiowej na twarz, szyja oraz dekolt z maską kremową w cenie 800 zł oszczędzasz dodatkowe 100 zł 
  • 13-18 września – mezoterapia igłowa na twarz z indywidualnie dobraną ampułką oraz znieczuleniem za 250 zł oszczędzasz 70 zł 
  • 20-25 września – mikrodermabrazja z masażem, ultradźwiękami oraz maską algową w cenie 160 zł oszczędzasz 50 zł 
  • 27-30 września – seria 5 kwasów (indywidualnie dobranych do Twojej skóry) w cenie 650 zł oszczędzasz 200 zł

Jeśli nie będziemy mieli już wolnych miejsc na usługi objęte promocją, nic straconego wystarczy, że umówisz się w tym terminie na daną usługę z zaznaczeniem, że chcesz skorzystać z promocji, a my wyznaczymy dogodny dla Ciebie termin. 

 

Chciałam również tutaj zaznaczyć, że tak duże promocje na zabiegi będą dostępne tylko w okolicach urodzin gabinetu. Dlatego warto właśnie teraz z nich skorzystać. Zapraszam serdecznie do świętowania razem ze mną.

Dziękuję, że jesteś.

Katarzyna Górajewska-Sitek

Recommended Posts

Leave a Comment